Turniej WEJHEROWO-LUZINO

 

Kategoria Ministrant
rocznik 2011 - 2007

MAPKA - JAK DOJECHAĆ?

Grupa A

Parafia Trójcy Świętej w Wejherowie
Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie
Parafia św. o. Pio w Gdańsku
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi

Grupa B

Parafia św. Mikołaja w Gdyni Chyloni - skład 1
Parafia św. Karola Boromeusza w Wejherowie
Parafia św. Brata Alberta w Gdańsku
Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie
Parafia Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni

Grupa C

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie
Parafia św. Mikołaja w Gdyni Chyloni - skład 2
Parafia Zesłania Ducha Świętego w Sopocie
Parafia św. Antoniego w Redzie
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie

Grupa D

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Redzie
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
Parafia Miłosierdzia Bożego w Gdańsku


Kategoria Lektor Młodszy
rocznik 2006 – 2003

MAPKA - JAK DOJECHAĆ?

Grupa A

Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Redzie
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
Parafia Bożego Ciała w Pręgowie

Grupa B

Parafia św. Jana Chrzciciela w Kiełpinie Górnym
Parafia Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Krokowej

Grupa C

Parafia św. o. Pio w Gdańsku
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku

Grupa D

Parafia św. Antoniego w Kosakowie
Parafia Bożego Ciała w Gdańsku
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi

Grupa E

Parafia Trójcy Świętej w Wejherowie
Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie
Parafia św. Wojciecha w Kielnie
Parafia NSPJ w Żelistrzewie

Grupa F

Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętgo w Pruszczu Gdańskim
Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Rumi
Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie

Grupa G

Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Starzynie
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku

Grupa H

Parafia św. Mikołaja w Gdyni Chyloni
Parafia NMP Królowej Polski w Wejherowie
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie
Parafia Edmunda Bojanowskiego w Rumi


 Kategoria Lektor Starszy

rocznik 2002 – 1998

MAPKA - JAK DOJECHAĆ?

Grupa A

Parafia św. Szymona z Lipnicy w Koleczkowie
Parafia św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku

Grupa B

Parafia św. Michała Archanioła w Gdyni
Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie
Parafia św. Józefa i Judy Tadeusza w Rumi
Parafia NSPJ w Żelistrzewie
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku

Grupa C

Parafia św. Mikołaja w Gdyni Chyloni
Parafia Bożego Ciała w Pręgowie
Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Starzynie
Parafia św. Leona Wielkiego w Wejherowie
Parafia Bożego Ciała w Gdańsku

Grupa D

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie
Parafia św. o. Pio w Gdańsku
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim
Parafia św. Wojciecha w Kielnie

 

 

 

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.1477689743042