Mistrzostwa 2018


  Stan na 15.11.2019r. godz. 17:00


KATEGORIA MINISTRANT (rocznik 2011 – 2007) do V klasy Szkoły Podstawowej

1. Maciej K., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
2. Szczepan G., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
3. Rafał G., parafia św. Antoniego - Gdańsk Brzeźno
4. Paweł C., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
5. Julia B., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
6. Mateusz O., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
7. Stanisław N., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
8. Paweł B., parafia WNMP i św. Katarzyny - Reda
9. Jan S., parafia WNMP i św. Katarzyny - Reda

KATEGORIA LEKTOR MŁODSZY (rocznik 2006 – 2003) VI - VIII klasa Szk. Pods. + III Gim. 

1. Konrad B., parafia św. Szymona i Judy Tadeusza - Chwaszczyno
2. Łukasz K., parafia św. Szymona i Judy Tadeusza - Chwaszczyno
3. Dominik K., parafia NSPJ - Gdańsk Wrzeszcz
4. Przemysław A., parafia św. Antoniego - Gdańsk Brzeźno
5. Daniel W., parafia św. Antoniego - Gdańsk Brzeźno
6. Patryk M., parafia Chrystusa Miłosiernego - Gdynia
7. Michał S., parafia Chrystusa Miłosiernego - Gdynia
8. Cyprian M., parafia św. Wawrzyńca - Luzino
9. Jakub S., parafia Miłosierdzia Bożego - Chłapowo
10. Maksymilian M., parafia Miłosierdzia Bożego - Chłapowo
11. Adam K., parafia Narodzenia NMP - Swarzewo
12. Aleksander K., parafia Narodzenia NMP - Swarzewo
13. Szymon M., parafia św. Stanisława Bp i Męczennika - Leźno
14. Maksymilian W., parafia św. Stanisława Bp i Męczennika - Leźno
15. Szymon C., parafia św. Michała Archanioła - Gdynia Oksywie
16. Maksymilian G., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
17. Adam K., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
18. Szymon H., parafia św. Piotra i Pawła - Puck
19. Maciej P., parafia św. Piotra i Pawła - Puck
20. Maciej Ł., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
21. Dariusz Ś., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
22. Szymon D., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
23. Damian W., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
24. Kacper B., parafia Trójcy św. - Wejherowo
25. Kacper S., parafia Trójcy św. - Wejherowo 
26. Marcin P., parafia WNMP i św. Katarzyny - Reda
27. Kacper K., parafia WNMP i św. Katarzyny - Reda
28. Oskar G., parafia NPNMP - Banino
29. Krzysztof R., parafia NPNMP - Banino
30. Oliwier D., parafia WNMP - Żukowo
31. Miłosz P., parafia WNMP - Żukowo

 

KATEGORIA LEKTOR STARSZY (rocznik 2002 – 1998) klasy Szkoły średniej 

1. Mateusz R., parafia św. Szymona i Judy Tadeusza - Chwaszczyno
2. Paweł G., parafia MBNP - Gościcino
3. Benedykt S., parafia św. Michała Archanioła - Gdynia Oksywie
4. Mikołaj S., parafia św. Antoniego - Gdańsk Brzeźno
5. Mateusz B., parafia św. Antoniego - Gdańsk Brzeźno
6. Krzysztof F., parafia Chrystusa Miłosiernego - Gdynia
7. Marian B., parafia Chrystusa Miłosiernego - Gdynia
8. Damian D., parafia św. Wawrzyńca - Luzino
9. Marek K., parafia Narodzenia NMP - Swarzewo
10. Marcin U., parafia Narodzenia NMP - Swarzewo
11. Łukasz N., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
12. Krzysztof M., parafia św. Siostry Faustyny - Puck
13. Krzysztof L., parafia św. Antoniego - Gdynia
14. Jakub S., parafia św. Piotra i Pawła - Puck
15. Oskar M., parafia św. Piotra i Pawła - Puck
16. Jakub Z., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
17. Julia C., parafia MB Licheńskiej - Gdynia Babie Doły
18. Filip J., parafia Trójcy św. - Wejherowo
19. Dariusz K., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
20. Dawid K., parafia św. Brata Alberta - Gdańsk Przymorze
21. Rafał G., parafia WNMP - Żukowo
22. Grzegorz A., parafia Ducha św. - Gdynia
23. Paweł N., parafia Ducha św. - Gdynia 


20. Kacper H., parafia św. Szymona z Lipnicy - Koleczkowo
21. Adrian P., parafia św. Szymona z Lipnicy - Koleczkowo

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
61 0.21965885162354