10 marca 2016

Rozlosowane grupy

 

Halowej Turniej Piłce Nożnej LSO im Żołnierzy Wyklętych
o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej 2015/16
Gdańsk 2016

Kategoria Ministranci rocznik 2003 i młodsi

Grupa I

Par. św. Antoniego w Brzeźnie
Par. Podwyższenia Krzyża św. w Rumi
Parafia św. Antoni Padewskiego Reda
Par św. Katarzyny Szwedzkiej Gdańsk Zielony Trójkąt
Par. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bolszewie

Grupa II

Par. św. Ap. Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
Par. św. Andrzej Boboli w Gdyni
Par. św. Rodziny Gdańsk Stogi
Par. św. Jadwigi Królowej w Bojanie

Grupa III

Par. św. o Pio Gdańsk Ujeścisko
Par. Zmartwychwstania Pańskiego Gdańsk – Strzyża
Par. św. Ignacego Gdańsk
Parafia św. Franciszka Gdańsk Emaus

Mecz w grupach każdy z każdym.

Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny plus dwie z trzecich miejsc z najlepszym wynikiem. (w grupie z pięcioma zespołami do tabelki trzecich miejsc nie liczy się wynik z ostatnią drużyną)


 

Kategoria Lektor Młodszy rocznik 2000 i młodsi

Grupa I

Par. św. o Pio Gdańsk Ujeścisko
Par. Bł. Edmunda Bojanowskiego Rumia
Par. św. Ap. Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
Par. św. Antoniego w Brzeźnie
Par. NMP Królowej Polski Wejherowo

Grupa II

Par. św. Wojciecha Kielno
Par. NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej Gdańsk
Par św Kazimierza Królewicza Gdańsk Zaspa
Par św. Faustyny Puck
Par. NMP Królowej Różańca św. w Gdańsku (Okrąglak)

Grupa III

Par. św. Katarzyny Krokowa
Par. Piotra i Pawła Puck
Par. Zmartwychwstania Pańskiego Gdańsk – Strzyża
Par. św Jana Pawła II Gdańsk Łostowice

Mecz w grupach każdy z każdym.

Do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny plus dwie z trzecich miejsc z najlepszym wynikiem. (w grupie z pięcioma zespołami do tabelki trzecich miejsc nie liczy się wynik z ostatnią drużyną)


 

Kategoria Lektor Starszy rocznik 1996 i młodsi

Grupa I

Par. Podwyższenia Krzyża Św. Rumia
Par. NMP Królowej Różańca św. Gdańsk (Okrąglak)
Par. św. Kazimierza Gdańsk Zaspa
Par. św. Ignacego Gdańsk

Grupa II

Par. św. Ojca Pio Gdańsk Ujeścisko
Par. NSJ Gdańsk Wrzeszcz
Par. św Maksymiliana Gdańsk Suchanina
Par. Św. Faustyny w Puck

Grupa III

Par. Zesłania Ducha św. w Sopocie
Par. MBNP Gdańsk - Brętowo
Par. Wniebowzięcia NMP w Gdańsku (k. Mariacki)
Par. św. Franciszka w Gdańsku

Grupa IV

Par. św. Ap. Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
Par. Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie
Par. św Brata Alberta Gdańsk Przymorze Wielkie
Par. św. Antoniego Gdańsk Brzeźno

Mecz w grupach każdy z każdym.
Do fazy grupowej awansują po trzy najlepsze drużyny.
Mistrzowie grup awansują automatycznie do 1/4.
Drużyny z miejsc 2 i 3 zagrają na ukos o awans do 1/4.
Dalej faza pucharowa według drabinki.

ks. Piotr

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
57 0.17130303382874