Turniej RUMIA-KOSAKOWO

STAN NA 27.03.2019 r. godz. 10:00


KATEGORIA MINISTRANT

  1. Parafia św. Antoniego Padewskiego, Reda
  2. Parafia św. Antoniego Padewskiego, Gdańsk Brzeźno
  3. Parafia św. Ojca Pio, Gdańsk
  4. Parafia św. Michała Archaniola, Starzyno
  5. Parafia Trójcy Świętej, Wejherowo
  6. Parafia św. Jana z Kęt, Rumia
  7. Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Juszkowo
  8. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Banino
  9. Parafia św. Wawrzyńca, Luzino
  10. Parafia Miłosierdzia Bożego, Chłapowo
  11. Parafia św. Karola Boromeusza, Wejherowo
  12. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie
  13. Parafia św. Mikołaja, Gdynia
  14. Parafia Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Gdynia
  15. Parafia Wniebowziecia Najświetszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Reda
  16. Parafia Bożego Ciała, Pręgowo
  17. Parafia bł. E. Bojanowskiego w Rumi
  18. Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie

KATEGORIA LEKTOR MŁODSZY

  1. Parafia św. Antoniego Padewskiego, Gdańsk Brzeźno
  2. Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Krokowa
  3. Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny, Leśniewo
  4. Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Puck
  5. Parafia św. Ojca Pio, Gdańsk
  6. Parafia św. Michała Archaniola, Starzyno
  7. Parafia NMP Królowej Różańca Świętego, Gdańsk
  8. Parafia Trójcy Świętej, Wejherowo
  9. Parafia św. Wojciecha, Kielno
  10. Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Juszkowo
  11. Parafia św. Jana z Kęt, Rumia
  12. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Banino
  13. Parafia św. Wawrzyńca, Luzino
  14. Parafia św. Jana Chrzciciela, Gdańsk
  15. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Gościcino
  16. Parafia NMP Królowej Polski, Wejherowo
  17. Parafia Wniebowziecia Najświetszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Reda
  18. Parafia Zesłania Ducha Świętego, Sopot
  19. Parafia św. Antoniego Padewskiego, Reda
  20. Parafia św. Maksymiliana Kolbe, Gdańsk
  21. Parafia bł. E. Bojanowskiego w Rumi
  22. Parafia św. Antoniego w Kosakowie
  23. Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie
  24. Parafia św. Apostołów Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
  25. Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie

KATEGORIA LEKTOR STARSZY

  1. Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny, Leśniewo
  2. Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Puck
  3. Parafia św. Ojca Pio, Gdańsk
  4. Parafia św. Michała Archaniola, Starzyno
  5. Parafia św. Wojciecha, Kielno
  6. Parafia św. Michała Archanioła, Gdynia
  7. Parafia Bożego Ciała, Gdańsk
  8. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Banino
  9. Parafia bł. Doroty z Mątew, Gdańsk
  10. Parafia św. Wawrzyńca, Luzino
  11. Parafia Bożego Ciała, Pręgowo
  12. Parafia św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie
  13. Parafia św. Apostołów Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
  14. Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
61 1.8210129737854