Turniej RUMIA-KOSAKOWO

Finałowy Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej 
Rumia - Kosakowo 30.03.2019 

Kategoria Ministranci rocznik 2007 – 2011(czas trwania pojedynczego meczu: 7 min.)
Grupa A 
Parafia św. o. Pio w Gdańsku
Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie
Parafia bł. E. Bojanowskiego w Rumi
Parafia Bożego Ciała, Pręgowo
Parafia św. Michała Archanioła, Starzyno
Grupa B
Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie
Parafia św. Jana z Kęt, Rumia
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Reda
Grupa C
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie
Parafia Trójcy Świętej w Wejherowie
Parafia św. Mikołaja w Gdyni Chyloni 
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie
Grupa D
Parafia św. Antoniego w Redzie
Parafia św. Karola Boromeusza w Wejherowie
Parafia Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie

 

Kategoria Lektor Młodszy rocznik 2003 – 2006 (czas trwania pojedynczego meczu: 5 min.)
Grupa A
Parafia św. Jana Chrzciciela, Gdańsk
Parafia św. Wojciecha, Kielno
Parafia św. Antoniego Padewskiego, Reda
Parafia św. Apostołów Judy i Tadeusza w Chwaszczynie
Parafia św. Wawrzyńca, Luzino
Grupa B
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny, Leśniewo
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Banino
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Alek., Reda
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Krokowa
Grupa C 
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika i bł. Karoliny Kózkówny w Leźnie
Parafia NMP Królowej Polski, Wejherowo
Parafia Zesłania Ducha Świętego, Sopot
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Puck
Grupa D
Parafia bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Juszkowo
Parafia św. Ojca Pio, Gdańsk
Parafia św. Maksymiliana Kolbe, Gdańsk
Parafia św. Antoniego w Kosakowie
Grupa E
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Gościcino
Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie
Parafia św. Jana z Kęt, Rumia
Parafia Trójcy Świętej, Wejherowo
Grupa F
Parafia św. Michała Archanioła, Starzyno
Parafia NMP Królowej Różańca Świętego, Gdańsk
Parafia św. Antoniego Padewskiego, Gdańsk Brzeźno
Parafia bł. E. Bojanowskiego w Rumi

 

Kategoria Lektor Starszy rocznik 1998 – 2002 (czas trwania pojedynczego meczu: 6 min.)
Grupa A
Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
Parafia św. o. Pio w Gdańsku
Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie
Parafia Bożego Ciała w Pręgowie
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku

Grupa B
Parafia św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie
Parafia św. Michała Archanioła w Gdyni
Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie
Parafia Bożego Ciała w Gdańsku
Parafia św. Wojciecha w Kielnie
Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Starzynie
Parafia bł. Doroty z Mątew, Gdańsk

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.14854407310486