Turniej LUZINO

 

 

KATEGORIA MINISTRANCI

 

5 bramek: ŁUKASZ KWIATKOWSKI  - Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie


 

4 bramek: MICHAŁ URBAŃCZYK - Parafia MB Różańcowej w Gdyni

4 bramek: BARTOSZ MASZOTA - Parafia MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie

3 bramki: Konrad Hinz - Parafia MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie

3 bramki: Kacper Halman - Parafia św. Jana Chrzciciela w Gdańsku

3 bramki: Cyprian Król  - Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

2 bramki: Xavier Łyżeń - Parafia Bł. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie

2 bramki: Paweł Chiliński  - Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku

2 bramki: Jan Kujawski - Parafia św. Jana Chrzciciela w Gdańsku

2 bramki: Jakub Szymikowski - Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku

1 bramka: Wojtek Kaniewski - Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku

1 bramka: Szymon Kudrycki - Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku

1 bramka: Stanisław Sobiech - Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku

1 bramka: Stanisław Jeka - Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie

1 bramka: Sergiusz Karepin - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

1 bramka: Paweł Nowaczyński - Parafia Podwyższenia Krzyża w Pruszczu Gdańskim

1 bramka: Michał Witek - Parafia św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku

1 bramka: Maciej Kowalski - Parafia św. Antoniego w Kosakowie

1 bramka: Maciej Branicki - Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku

1 bramka: Łukasz Siemczuk - Parafia św. Antoniego w Kosakowie

1 bramka: Karol Zajfert - Parafia Miłosierdzia Bożego w Gdańsku

1 bramka: Kacper Cabaj - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

1 bramka: Jan Morawczyński - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

1 bramka: Jan Jędrzejek - Parafia MB Różańcowej w Gdyni

1 bramka: Jakub Pniewski - Parafia Zesłania Ducha Św. w Sopocie

1 bramka: Filip Zajfert - Parafia Miłosierdzia Bożego w Gdańsku

1 bramka: Artur Bakowicz - Parafia Zesłania Ducha Św. w Sopocie

1 bramka: Adam Grabala - Parafia Podwyższenia Krzyża w Pruszczu Gdańskim

 

KATEGORIA LEKTOR MŁODSZY

 

9 bramek: PRZEMYSŁAW SROK - Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie


 6 bramek: PIOTR WILCZEWSKI - Parafia św. Mikołaja w Szemudzie

5 bramek: FILIP SZWED - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

4 bramki: Szymon Duchliński - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

4 bramki: Oskar Semmerling - Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie

4 bramki: Nikodem Mazella - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

3 bramki: Kacper Ladmann - Parafia św. Wojciecha w Kielnie

3 bramki: Damian Malak - Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej

3 bramki: Adrian Draws - Parafia św. Mikołaja w Szemudzie

2 bramki: Przemysław Michalski - Parafia św. Franciszka w Przywidzu

2 bramki: Oskar Dziergowski - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

2 bramki: Kacper Miotk - Parafia św. Maksymiliana w Strzebielinie

2 bramki: Brajan Domoradzki - Parafia św. Maksymiliana w Strzebielinie

2 bramki: Adrian Laga - Parafia Miłosierdzi Bożego w Chłapowie

2  bramki: Krzysztof Kobiela - Parafia św. Maksymiliana w Strzebielinie

1 bramka: Wiktor Kujawski - Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej

1 bramka: Tomasz Narloch - Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie

1 bramka: Przemysław Andriskowski - Parafia św. Antoniego w Gdańsku

1 bramka: Mikołaj Szornak - Parafia MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie

1 bramka: Mikołaj Kot - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

1 bramka: Michał Roda - Parafia MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie

1 bramka: Michał Malek - Parafia św. Wojciecha w Kielnie

1 bramka: Michał Adamczyk - Parafia MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie

1 bramka: Mateusz Sychowski - Parafia św. Piotra i Pawła w Pucku

1 bramka: Mateusz Sobczak - Parafia św. Maksymiliana w Strzebielinie

1 bramka: Łukasz Bieszk - Parafia św. Wojciecha w Kielnie

1 bramka: Kamil Krzebietke - Parafia św. Piotra i Pawła w Pucku

1 bramka: Józef Apostel - Parafia św. Wojciecha w Kielnie

1 bramka: Jan Kieliński - Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej

1 bramka: Jakub Halman - Parafia św.  Jana Chrzciciela w Gdańsku

1 bramka: Bartłomiej Sobisz - Parafia  św. Andrzeja Boboli w Gdyni

1 bramka: Adam Szymański - Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie

1 bramka: Adam Sereda - Parafia św. Mikołaja w Szemudzie

1 bramka: Adam Borzyszkowski - Parafia św. Piotra i Pawła w Pucku

 

KATEGORIA LEKTOR STARSZY

 

7 bramek: DANIEL SOBISZ - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku


3 bramki: SZLACHECKI WOJCIECH - Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza  w Chwaszczynie

3 bramki: PRZEMYSŁAW RAJCHEL - Parafia św. Ignacego w Gdańsku

3 bramki: MATEUSZ GRUBA - Parafia Stygmatyków św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim

3 bramki: KREFTA ŁUKASZ - Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

3 bramki: DAWID CIESZYŃSKI - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

2 bramki: Łukasz Łebek - Parafia św. Franciszka w Gdańsk

2 bramki: Kwiatkowski Tomasz - Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

2 bramki: Hubert Marcola - Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku

1 bramka: Wojciech Kandziora - Parafia Stygmatyków św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim

1 bramka: Wiktor Wolszon - Parafia Stygmatyków św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim

1 bramka: Szymon Słowi  - Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie

1 bramka: Szymon Gumkowski - Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku

1 bramka: Sebastian Dopke - Parafia Stygmatyków św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim

1 bramka: Michał Niewiadomski - Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku

1 bramka: Michał Kloka - Parafia Stygmatyków św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim

1 bramka: Mateusz Cybulski - Parafia NSJ w Gdańsku

1 bramka: Maciej Kosznik - Parafia NSJ w Gdańsku

1 bramka: Maciej Cybula - Parafia Miłosierdzia Bożego w Gdańsku

1 bramka: Łukasz Nowak  - Parafia św. Faustyny w Pucku

1 bramka: Łukasz Miotk - Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie

1 bramka: Krześniak Marek - Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

1 bramka: Karol Stenka - Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie

1 bramka: Jakub Rogaczewski - Parafia św. Franciszka w Gdańsku

1 bramka: Filip Klimas - Parafia św. Ignacego w Gdańsku

1 bramka: Dorian Cybulski - Parafia św. Franciszka w Gdańsku

1 bramka: Damian Kurowski - Parafia św. Ignacego w Gdańsku

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
57 0.15711903572083