Turniej GDAŃSK

stan na 24 października 2017r. godz. 23:30


KATEGORIA MINISTRANT:

  1. Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku 
  2. Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku
  3. Parafia Trójcy Świętej w Wejherowie
  4. Parafia św. Kazimierza Królewicza w Gdańsku
  5. Parafia NMP Matki Kościoła w Gdańsku
  6. Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie
  7. Parafia św. Wojciecha w Kielnie
  8. Parafia Ducha Świętego w Gdyni
  9. Parafia św. Michała Archanioła w Starzynie
  10. Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
  11. Parafia św. Jadwigi Królowej w Gdyni
  12. Parafia św. Antoniego w Redzie
  13. Parafia św. Jana Chrzciciela w Gdańsku
  14. Parafia bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi
  15. Parafia bł. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie
  16. Parafia Wniebowzięcia NMP w Redzie
  17. Parafia św. Franciszka w Gdańsku

KATEGORIA LEKTOR MŁODSZY    

  1. Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie
  2. Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku
  3. Parafia Trójcy Świętej w Wejherowie
  4. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Redzie
  5. Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni
  6. Parafia św. Franciszka w Przywidzu
  7. Parafia św. Kingi w Gdańsku
  8. Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie
  9. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Gdyni
  10. Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Leśniwie
  11. Parafia św. Wojciecha w Kielnie
  12. Parafia św. Jadwigi Królowej w Bojanie
  13. Parafia św. Michała Archanioła w Starzynie
  14. Parafia bł. Doroty w Gdańsku
  15. Parafia św. Mikołaja w Gdyni
  16. Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
  17. Parafia św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie
  18. Parafia św. Jadwigi Królowej w Gdyni
  19. Parafia św. Michała Archanioła w Gdyni
  20. Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku
  21. Parafia św. Rodziny w Gdańsku
  22. Parafia św. Jana Chrzciciela w Gdańsku
  23. Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Krokowej
  24. Parafia Bożego Ciała w Gdańsku
  25. Parafia Narodzenia NMP w Swarzewie
  26. Parafia Zesłania Ducha Świętego w Sopocie
  27. Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
  28. Parafia bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi
  29. Parafia św. Mikołaja w Szemudzie
  30. Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Pruszczu Gdańskim
  31. Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku

KATEGORIA LEKTOR STARSZY

  1. Parafia św. Ojca Pio w Gdańsku
  2. Parafia NMP Matki Kościoła w Gdańsku
  3. Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
  4. Parafia św. Kingi w Gdańsku
  5. Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Leśniwie
  6. Parafia MB Królowej Różańca św. w Gdańsku
  7. Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie
  8. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie
  9. Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie
  10. Parafia Bożego Ciała w Gdańsku
  11. Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Gdańsku
  12. Parafia Zesłania Ducha Świętego w Sopocie
  13. Parafia św. Szymona z Lipnicy
  14. Parafia św. Wojciecha w Żelisławkach
  15. Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie
  16. Parafia Podwyższenia Krzyża w Pierwoszynie
  17. Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie
  18. Parafia św. Mikołaja w Szemudzie
  19. Parafia Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.12674689292908