Klasyfikacja generalna 2018/2019

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO JEDNYM TURNIEJU
WEJHEROWO - LUZINO


 

MINISTRANT

10 bramek – Toruńczak Maks (Par. MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
7 bramek – Gryglicki Paweł (Par. Ducha św. w Gdyni)
6 bramek – Frydrych Bartek (Par. św. O. Pio w Gdańsku)
5 bramek – Żakowiecki Jakub (Par. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
4 bramki – Ciupa Stanisław (Par. św. O. Pio w Gdańsku)
4 bramki – Pomichowski Filip (Par. św. Antoniego w Redzie)
3 bramki – Bach Filip (Par. MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
3 bramki – Ruciński (Par. Zesłania Ducha św. w Sopocie)
2 bramki – Bretos Jan (Par. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie)
2 bramki – Hinz Adam (Par. MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
2 bramki – Richert Mateusz (Par. św. Wawrzyńca w Luzinie)
2 bramki – Sandobry Aleksander (Par. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie)
2 bramki – Stenka Szymon (Par. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
2 bramki – Szczepaniak Antek (Par. św. Antoniego w Brzeźnie)
2 bramki – Szczepaniak Bartek (Par. św. Antoniego w Brzeźnie)
1 bramka – Gajewski Piotr (Par. MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
1 bramka – Głodowski (Par. św. Antoniego w Redzie)
1 bramka – Kruk (Par. Zesłania Ducha św. w Sopocie)
1 bramka – Kwidziński Eryk (Par. MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
1 bramka – Lamczyk Franek (Par. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie)
1 bramka – Paluch Mateusz (Par. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
1 bramka - Pietrzyk Leszek (Par. Ducha św. w Gdyni)
1 bramka – Sęk Adam (Par. Ducha św. w Gdyni)
1 bramka – Styn Mateusz (Par. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie)
1 bramka – Torłop Markel (Par. św. Mikołaja w Gdyni)
1 bramka – Zwara (Par. św. O. Pio w Gdańsku)


LEKTOR MŁODSZY

 

9 bramek - Wójcik Robert (Par. św. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie)
6 bramek - Halman Damian (Par. św. Jana Chrzciciela w Kiełpinie Górnym)
5 bramek - Kłomski Krzysztof (Par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
5 bramek - Lemke Wiktor (Par. Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie)
4 bramki - Plichta Mateusz (Par. św. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie)
3 bramki - Drawz Przemek (Par. Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie)
3 bramki - Felski Filip (Par. św. Jana Chrzciciela w Kiełpinie Górnym)
3 bramki - Kwiatkowski Łukasz (Par. św. Szymona i J. Tadeusza w Chwaszczynie)
3 bramki - Naczk Radosław (Par. Trójcy Świętej w Wejherowie)
3 bramki - Spigarski Kacper (Par. NMP Królowej Polski w Wejherowie)
2 bramki - Bach Fabiach (Par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
2 bramki - Chyliński Paweł (Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Brzeźnie)
2 bramki - Dalas Kacper (Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku)
2 bramki - Jankowski Filip (Par. bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi)
2 bramki - Kujawski Jan (Par. św. Jana Chrzciciela w Kiełpinie Górnym)
2 bramki - Marzeja Maksymilian (Par. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie)
2 bramki - Maszota Bartosz (Par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
2 bramki - Michałowski Łukasz (Par. św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku)
2 bramki - Mufel Grzegorz (Par. Trójcy Świętej w Wejherowie)
2 bramki - Potrykus Jakub (Par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie)
2 bramki - Xawier Łyżeń (Par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
1 bramka - Andriskowski Przemysław (Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku)
1 bramka - Bork Konrad (Par. św. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie)
1 bramka - Branicki Mateusz (Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku)
1 bramka - Dąbrowski Kacper (Par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku)
1 bramka - Dering Bartosz (Par. Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku)
1 bramka - Filipowicz Filip (Par. św. Antoniego w Kosakowie)
1 bramka - Głuszuk Mateusz (Par. św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku)
1 bramka - Hejdamowicz Gracjan (Par. św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku)
1 bramka - Klebba Jakub (Par. Św. Michała Archanioła w Starzynie)
1 bramka - Kłomski Jan (Par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
1 bramka - Koss Kuba (Par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gościcinie)
1 bramka - Kowalski Maciek (Par. św. Antoniego w Kosakowie)
1 bramka - Kusz Tomasz (Par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Juszkowie)
1 bramka - Mańkowski Antoni (Par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie)
1 bramka - Marczak Mateusz (Par. Podwyższenia Krzyża św. w Rumi)
1 bramka - Marszał Cyprian (Par. św. Wawrzyńca w Luzinie)
1 bramka - Niedźwiedzki Jakub (Par. bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi)
1 bramka - Niksa Bartek (Par. św. Jana Chrzciciela w Kiełpinie Górnym)
1 bramka - Plinski Kajetan (Par. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie)
1 bramka - Ryduchowski Bartosz (Par. bł. Edmunda Bojanowskiego w Rumi)
1 bramka - Straszkiewicz Bartłomiej (Par. Ducha Św. i św. K. Aleksandryjskiej w Gdyni)
1 bramka - Wittstock Mateusz (Par. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Krokowej)


LEKTOR STARSZY

 

5 bramek - Miotk Arkadiusz (Par. Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie)
4 bramki - Mazella Nikodem (Par. Św. O. Pio w Gdańsku)
3 bramki - Chmurzyński Dawid (Par. Św. Michała  Archanioła w Gdyni)
3 bramki - Garski Adrian (Par. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie)
3 bramki - Gędziorowski Przemysław (Par. Św. Aniołów Stróżów w Mrzezinie)
3 bramki - Majewski Jakub (Par. Św. Michała  Archanioła w Gdyni
3 bramki - Zacholl Jakub (Par. Św. Leona Wielkiego w Wejherowie)
2 bramki - Budzyński Mateusz (Par. Św. Mikołaja w Gdyni)
2 bramki - Dąbkowski Jakub (Par. Św. Mikołaja w Gdyni)
2 bramki - Detlaff Rafał (Par. Św. Michała  Archanioła w Starzynie)
2 bramki - Grubba Igor (Par. NSPJ w Żelistrzewie)
2 bramki - Jaskułka Artur (Par. Narodzenia NMP w Swarzewie)
2 bramki - Kwiatkowski Tomasz (Par. Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie)
2 bramki - Niewiadomski Marek (Par. Św. O. Pio w Gdańsku)
2 bramki - Patrykus Adrian (Par. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Kielnie)
2 bramki - Polakiewicz Jakub (Par. Św. Mikołaja w Gdyni)
2 bramki - Sikorski Benedykt (Par. Św. Michała  Archanioła w Gdyni)
2 bramki - Sychowski Maciej (Par. Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie)
2 bramki - Ustarbowski Łukasz (Par. Narodzenia NMP w Swarzewie)
1 bramka - Baca Cezary (Par. Bożego Ciała w Pręgowie)
1 bramka - Bieszk Łukasz (Par. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Kielnie)
1 bramka - Damps  Karol (Par. Św. Wawrzyńca w Luzinie)
1 bramka - Hammer Jan (Par. NSPJ w Żelistrzewie)
1 bramka - Horbacz Michał (Par. Bożego Ciała w Pręgowie)
1 bramka - Jaśkiewicz Mikołaj (Par. Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku)
1 bramka - Malek Michał (Par. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Kielnie)
1 bramka - Mech Filip (Par. Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku)
1 bramka - Miotk  Łukasz (Par. Matki Bożej Królowej Polski w Łebnie)
1 bramka - Narloch Grzegorz (Par. Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie)
1 bramka - Narloch Tomasz (Par. Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie)
1 bramka - Szlachecki Wojciech (Par. Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie)
1 bramka - Zenderowski Nikodem (Par. Bożego Ciała w Gdańsku)

 

 

 

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.13081002235413